Комкор Сервіс

Інтернет доступний як ніколи!

Підключитися

(032)2476250

Особистий

кабінет

On-line

оплата

тех. можливість підключення:   (096) 784 60 66

тех. підтримка:   (067) 781 42 25

Ваше ім’я
Телефон
Неверный ввод
Неверный ввод

Доступ до Інтернету
Корпоративний Інтернет - на швидкості до 1000 Мбіт/сек (1 Гб/с)
Якість - надійність мереж і гарантований сервіс
Функціональність - широке коло вирішуваних завдань

«Комкор Сервіс» надає державним і комерційним організаціям, розташованим на території Львівської області, послуги постійного широкосмугового доступу в Інтернет по виділених лініях на швидкості до 1 Гбіт/сек.

Доступ надається по виділених волоконно-оптичним і радіорелейних (бездротовий доступ) лініях зв'язку в залежності від місця розташування об'єкта підключення і наявності необхідної телекомунікаційної інфраструктури.

Поєднання кабельних мереж і радіорелейних ліній дозволяє здійснювати підключення до мережі Інтернет в більшості районів Львівської області. При цьому мережа «Комкор Сервіс» постійно розширюється. Інформацію про можливість підключення до мережі «Комкор Сервіс» Ви можете дізнатися зателефонувавши нам.

Інтернет від «Комкор Сервіс»  - це швидкий, надійний і багатофункціональний зв'язок для Вашої організації.

Тарифи на наші послуги Ви можете дізнатися у розділі «Тарифи». Залишити заявку на підключення Ви можете, заповнивши форму на нашому сайті,або звернувшись по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.komkor.lviv.ua .

Для отримання детальної інформації звертайтеся у Відділ продажу за телефоном: (067) 781 42 25