Комкор Сервіс

Інтернет доступний як ніколи!

Підключитися

(032)2476250

Особистий

кабінет

On-line

оплата

тех. можливість підключення:   (096) 784 60 66

тех. підтримка:   (067) 781 42 25

Ваше ім’я
Телефон
Неверный ввод
Неверный ввод

Організація Wi-Fi і Ethernet Hot-Spot в кафе, ресторанах, готелях, клубах, малих офісів

Рішення для готелів, кафе, ресторанів, барів

Wi-Fi Hot-Spot - це організація бездротового доступу до мережі Інтернет за технологією WiFi у громадських місцях, таких як кафе, ресторани, готелі, клуби. Відвідувачі цих закладів мають можливість читати новини з цікавих для них сайтів і вести листування по електронній пошті за допомогою ноутбука, планшета або смартфона, прямо за столиком кафе або в своєму номері готелю. Бізнесмени можуть отримувати доступ до необхідної їм інформації, перебуваючи в ресторані, що дозволяє їм своєчасно приймати ділові рішення, не залежно від того де вони знаходяться.

Wi-Fi Hot-Spot

Розгортання Hot-Spot дозволяє отримати додаткові переваги власникам готелів, кафе і ресторанів:

    Привертає додаткових і часто більш «заможних» клієнтів.
    Дозволяє отримати дохід від послуги надання доступу в мережу інтернет і реклами та додаткових послуг.
    Розширює спектр пропонованих клієнтам послуг.
    Підвищує статус Вашого бізнесу.

Рішення для малого офісу

Використовуючи бездротову точку доступу Wi-Fi, можна легко організувати спільне використання інтернет-каналу декількома користувачами в офісі. Бездротова точка доступу забезпечить готове підключення для робочих станцій, оснащених бездротовими мережевими адаптерами. Така система може бути дуже корисною у місцях де не бажана прокладання проводів. Технологія Wi-Fi дає додаткову свободу користувачам ноутбуків, роблячи їх справді мобільними, не втрачаючи зв'язку з Інтернет.

Wi-Fi Hot-Spot


Перевагами даного рішення є:

    Малий час розгортання. Виключаються роботи з прокладання проводів, тому терміни розгортання мережі мінімальні. Це особливо актуально для для тимчасових мереж у виставкових центрах і конференц залах.
    Мінімум порушень обробки приміщень. Практично виключені будівельно-монтажні роботи, тому в інтер'єр Ваших приміщень не буде внесено змін.
    Гнучка конфігурація мережі. Ви можете переміщати робочі місця співробітників, Ви не прив'язані до інформаційної розетки на робочому столі.
    Імідж. Бездротовий зв'язок підкреслює активну позицію бізнесу в інформаційних технологіях, особливо при проведенні переговорів та презентацій.

Рішення для для складських приміщень, торгових залів, лікарень, навчальних закладів

У випадках, коли потрібно забезпечити постійний доступ в мережу для працівників, активно переміщаються по території підприємства, бездротові технології практично не мають альтернативи.
Для побудови бездротової мережі, в даному випадку, буде потрібно кілька точок доступу та комп'ютери користувачів оснащені бездротовими мережними адаптерами. Кількість необхідних точок доступу залежить від конфігурації і площі зони покриття, кількості користувачів і інших чинників.